Webform Postal Code (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: None
ar: لا شيء

en: Width
ar: العرض

en: Egypt
ar: مصر

en: New Zealand
ar: نيوزيلندا

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Chile
ar: تشيلي

en: Japan
ar: اليابان

en: Portugal
ar: البرتغال

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Algeria
ar: الجزائر

en: Andorra
ar: أندورا

en: Argentina
ar: الأرجنتين

en: Australia
ar: أستراليا

en: Bangladesh
ar: بنغلادش

en: Belarus
ar: بيلاروسيا

en: Belgium
ar: بلجيكا

en: Brunei
ar: بروناي

en: Canada
ar: كندا

en: China
ar: الصين

en: Czech Republic
ar: جمهورية التشيك

en: Denmark
ar: الدانمارك

en: Estonia
ar: إستونيا

en: France
ar: فرنسا

en: Guinea-Bissau
ar: غينيا-بيساو

en: Hungary
ar: هنغاريا

en: India
ar: الهند

en: Italy
ar: إيطاليا

en: Netherlands
ar: هولندا

en: Russia
ar: روسيا

en: Spain
ar: إسبانيا

en: Sweden
ar: السويد

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: User entered value
ar: أدخل المستخدم قيمة

en: Croatia
ar: كرواتيا
