Webform Postal Code (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: None
ast: Nengún

en: Width
ast: Anchu

en: Egypt
ast: Exiptu

en: New Zealand
ast: Nueva Zelanda

en: Brazil
ast: Brasil

en: Japan
ast: Xapón

en: Germany
ast: Alemaña

en: Algeria
ast: Arxelia

en: Argentina
ast: Arxentina

en: Bangladesh
ast: Bangladex

en: Belarus
ast: Bielorrusia

en: Belgium
ast: Bélxica

en: Brunei
ast: Brunéi

en: Canada
ast: Canadá

en: Czech Republic
ast: Chequia

en: Denmark
ast: Dinamarca

en: France
ast: Francia

en: Guinea-Bissau
ast: Guinea-Bisáu

en: Hungary
ast: Hungría

en: Italy
ast: Italia

en: Netherlands
ast: Países Baxos

en: Russia
ast: Rusia

en: Spain
ast: España

en: Sweden
ast: Suecia

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América

en: Croatia
ast: Croacia
