Webform Postal Code (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: None
az: Yoxdur

en: Width
az: Eni

en: Egypt
az: Misir

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Japan
az: Yaponiya

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Germany
az: Almaniya

en: Algeria
az: Əlcəzair

en: Australia
az: Avstraliya

en: Bangladesh
az: Banqladeş

en: Belarus
az: Belarusiya

en: Belgium
az: Belçika

en: Brunei
az: Bruney

en: Canada
az: Kanada

en: China
az: Çin

en: Denmark
az: Danimarka

en: Estonia
az: Estoniya

en: France
az: Fransa
