Webform Postal Code (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: None
he: ללא

en: Width
he: רוחב

en: Egypt
he: מצרים

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Japan
he: יפן

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Postal code
he: מיקוד

en: Germany
he: גרמניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: Andorra
he: אנדורה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Brunei
he: ברוניי

en: Canada
he: קנדה

en: China
he: סין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Estonia
he: אסטוניה

en: France
he: צרפת

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Hungary
he: הונגריה

en: India
he: הודו

en: Italy
he: איטליה

en: Netherlands
he: הולנד

en: Russia
he: רוסיה

en: Spain
he: ספרד

en: Sweden
he: שבדיה

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Croatia
he: קרואטיה
