Webform Postal Code (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: None
jv: Nihil

en: Width
jv: Ambané

en: Egypt
jv: Mesir

en: New Zealand
jv: Selandia Baru

en: Brazil
jv: Brasil

en: Japan
jv: Jepang

en: Portugal
jv: Portugis

en: Germany
jv: Jerman

en: Brunei
jv: Brunei Darussalam

en: Canada
jv: Kanada

en: Czech Republic
jv: Republik Ceko

en: France
jv: Perancis

en: Hungary
jv: Hungaria

en: Italy
jv: Italia

en: Netherlands
jv: Belanda

en: Spain
jv: Spanyol

en: Sweden
jv: Swedia

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Croatia
jv: Kroasia
