Webform Postal Code (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: None
ro: Nimic

en: Width
ro: Lățime

en: Egypt
ro: Egipt

en: New Zealand
ro: Noua Zeelandă

en: Brazil
ro: Brazilia

en: Japan
ro: Japonia

en: Portugal
ro: Portugalia

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Germany
ro: Germania

en: Belgium
ro: Belgia

en: Czech Republic
ro: Republica Cehă

en: Denmark
ro: Danemarca

en: France
ro: Franţa

en: Hungary
ro: Ungaria

en: Italy
ro: Italia

en: Netherlands
ro: Olanda

en: Russia
ro: Rusia

en: Spain
ro: Spania

en: Sweden
ro: Suedia

en: United Kingdom
ro: Regatul Unit al Marii Britanii

en: United States
ro: Statele Unite

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ro: Face ca acest cîmp să nu poată fi modificat. Util pentru setarea unei valori implicite, neschimbabile.

en: Croatia
ro: Croația
