Webform Postal Code (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Andorra
eo: Andoro

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
