Webform Postal Code (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Width
fi: Leveys

en: Egypt
fi: Egypti

en: New Zealand
fi: Uusi-Seelanti

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Japan
fi: Japani

en: Portugal
fi: Portugali

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Germany
fi: Saksa

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Belarus
fi: Valko-Venäjä

en: Belgium
fi: Belgia

en: Canada
fi: Kanada

en: China
fi: Kiina

en: Czech Republic
fi: Tsekki

en: Denmark
fi: Tanska

en: Estonia
fi: Viro

en: France
fi: Ranska

en: Hungary
fi: Unkari

en: India
fi: Intia

en: Italy
fi: Italia

en: Netherlands
fi: Hollanti

en: Russia
fi: Venäjä

en: Spain
fi: Espanja

en: Sweden
fi: Ruotsi

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: The default value of the field.
fi: Kentän oletusarvo.

en: Left Blank
fi: Jätetty vastaamatta

en: User entered value
fi: Käyttäjän antama arvo

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
fi: Määrittele tämä kenttä ei-muokattavaksi. Toiminto on käytännöllinen kiinteiden oletusarvojen asettamisessa.

en: Croatia
fi: Kroatia

en: Leaving blank will use the default size.
fi: Jos kenttä on tyhjä, käytetään oletusarvoista kokoa.
