Webform Postal Code (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Germany
fil: Alemanya

en: France
fil: Pransya

en: United Kingdom
fil: Nagkakaisang Kaharian

en: United States
fil: Estados Unidos
