Webform Postal Code (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: None
lv: Nav

en: Width
lv: Platums

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Japan
lv: Japāna

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Germany
lv: Vācija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: Andorra
lv: Andora

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Australia
lv: Austrālija

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Canada
lv: Kanāda

en: China
lv: Ķīna

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Estonia
lv: Igaunija

en: France
lv: Francija

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Hungary
lv: Ungārija

en: India
lv: Indija

en: Italy
lv: Itālija

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Russia
lv: Krievija

en: Spain
lv: Spānija

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.
