Webform Postal Code (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Egypt
ml: ഈജിപ്റ്റ്‌

en: Brazil
ml: ബ്രസീല്‍

en: Japan
ml: ജപ്പാന്‍

en: Germany
ml: ജര്‍മ്മനി

en: Algeria
ml: അള്‍ജീരിയ

en: Australia
ml: ഓസ്ട്രേലിയ

en: Bangladesh
ml: ബംഗ്ലാദേശ്

en: Belgium
ml: ബെല്‍ജിയം

en: Canada
ml: കാനഡ

en: Czech Republic
ml: ചെക്ക്‌ റിപ്പബ്ലിക്ക്

en: Denmark
ml: ഡെന്മാര്‍ക്ക്‌

en: France
ml: ഫ്രാന്‍സ്‌

en: Hungary
ml: ഹംഗറി

en: India
ml: ഇന്ത്യ

en: Italy
ml: ഇറ്റലി
