Webform Postal Code (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Width
nl: Breedte

en: Egypt
nl: Egypte

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Postal code
nl: Postcode

en: Germany
nl: Duitsland

en: Algeria
nl: Algerije

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Australia
nl: Australië

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Estonia
nl: Estland

en: France
nl: Frankrijk

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Italy
nl: Italië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Russia
nl: Rusland

en: Spain
nl: Spanje

en: Sweden
nl: Zweden

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Width of the postal code field.
nl: Breedte van het postcodeveld.
