Webform Postal Code (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Width
sv: Bredd

en: Egypt
sv: Egypten

en: New Zealand
sv: Nya Zeeland

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Germany
sv: Tyskland

en: Algeria
sv: Algeriet

en: Australia
sv: Australien

en: Belarus
sv: Vitryssland

en: Belgium
sv: Belgien

en: Canada
sv: Kanada

en: China
sv: Kina

en: Czech Republic
sv: Tjeckien

en: Denmark
sv: Danmark

en: Estonia
sv: Estland

en: France
sv: Frankrike

en: Hungary
sv: Ungern

en: India
sv: Indien

en: Italy
sv: Italien

en: Netherlands
sv: Nederländerna

en: Russia
sv: Ryssland

en: Spain
sv: Spanien

en: Sweden
sv: Sverige

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sv: Gör detta fält låst. Detta är användbart för att ställa in ett standardvärde som inte kan ändras.

en: Croatia
sv: Kroatien

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.
