Webform Postal Code (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Egypt
kn: ಈಜಿಪ್ಟ್‍

en: New Zealand
kn: ನ್ಯೂಝಿಲ್ಯಾಂಡ್

en: Brazil
kn: ಬ್ರಝಿಲ್

en: Chile
kn: ಚಿಲಿ

en: Japan
kn: ಜಪಾನ್

en: Portugal
kn: ಪೋರ್ಚುಗಲ್

en: Germany
kn: ಜರ್ಮನಿ

en: Algeria
kn: ಅಲ್ಜೀರಿಯ

en: Andorra
kn: ಅಂಡೊರಾ

en: Argentina
kn: ಅರ್ಜಂಟೀನಾ

en: Australia
kn: ಆಸ್ಟ್ರೇಲಿಯಾ

en: Bangladesh
kn: ಬಾಂಗ್ಲಾದೇಶ್

en: Belarus
kn: ಬೆಲಾರಿಸ್

en: Belgium
kn: ಬೆಲ್ಜಿಯಮ್

en: Brunei
kn: ಬ್ರೂನೈ

en: Canada
kn: ಕೆನಡಾ

en: China
kn: ಚೀನಾ

en: Czech Republic
kn: ಚೆಕ್ ರಿಪಬ್ಲಿಕ್

en: Denmark
kn: ಡೆನ್ಮಾರ್ಕ

en: Estonia
kn: ಎಸ್ತೋನಿಯಾ

en: France
kn: ಫ್ರಾನ್ಸ್

en: Guinea-Bissau
kn: ಗಿನಿ-ಬಿಸ್ಸಾವು

en: Hungary
kn: ಹಂಗೆರಿ

en: India
kn: ಭಾರತ

en: Italy
kn: ಇಟಲಿ

en: Netherlands
kn: ನೆದರ್-ಲ್ಯಾಂಡ್ಸ್

en: Russia
kn: ರಷ್ಯಾ

en: Spain
kn: ಸ್ಪೇನ್

en: Sweden
kn: ಸ್ವೀಡನ್

en: United Kingdom
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಕಿಂಗ್ಡಮ್

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Croatia
kn: ಕ್ರೊಯೇಶಿಯಾ
