Webform Postal Code (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: None
ku: هیچ

en: Width
ku: پانی

en: Egypt
ku: میسر

en: New Zealand
ku: نیوزیلاند

en: Brazil
ku: برازیل

en: Chile
ku: چیلی

en: Japan
ku: یابان

en: Portugal
ku: پۆرتوگال

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: Algeria
ku: جەزائیر

en: Andorra
ku: ئەندۆرا

en: Argentina
ku: ئەرجەنتین

en: Australia
ku: ئوسترالیا

en: Bangladesh
ku: بەنگلادێش

en: Belarus
ku: ڕووسیای سپی

en: Belgium
ku: بەلجیکا

en: Brunei
ku: برونای

en: Canada
ku: کانادا

en: China
ku: چین

en: Czech Republic
ku: کۆماری چیک

en: Denmark
ku: دانمارک

en: Estonia
ku: ئێستۆنیا

en: France
ku: فەرەنسا

en: Guinea-Bissau
ku: گینێی-بیساو

en: Hungary
ku: هەنگاریا

en: India
ku: هیند

en: Italy
ku: ئیتالیا

en: Netherlands
ku: هۆڵەندا

en: Russia
ku: ڕووسیا

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: Sweden
ku: سوید

en: United Kingdom
ku: شانشینی یەکگرتوو

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Croatia
ku: کرواتیا
