Webform Postal Code (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: None
et: Puudub

en: Width
et: Laius

en: Egypt
et: Egiptus

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Japan
et: Jaapan

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Germany
et: Saksamaa

en: Algeria
et: Alžeeria

en: Argentina
et: Argentiina

en: Australia
et: Austraalia

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Estonia
et: Eesti

en: France
et: Prantsusmaa

en: Hungary
et: Ungari

en: Italy
et: Itaalia

en: Netherlands
et: Holland

en: Russia
et: Venemaa

en: Spain
et: Hispaania

en: Sweden
et: Rootsi

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Croatia
et: Horvaatia
