Webform Postal Code (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Egypt
eu: Egipto

en: New Zealand
eu: Zelanda Berria

en: Brazil
eu: Brasil

en: Chile
eu: Txile

en: Japan
eu: Japonia

en: Germany
eu: Alemania

en: Belarus
eu: Bielorusia

en: Belgium
eu: Belgika

en: Canada
eu: Kanada

en: China
eu: Txina

en: Czech Republic
eu: Errepublika Txekiarra

en: Denmark
eu: Danimarka

en: France
eu: Frantzia

en: Guinea-Bissau
eu: Ginea-Bisau

en: Hungary
eu: Hungaria

en: Italy
eu: Italia

en: Netherlands
eu: Holanda

en: Russia
eu: Errusia

en: Spain
eu: Espainia

en: Sweden
eu: Suedia

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Croatia
eu: Kroazioa
