Webform Postal Code (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: None
is: Engin

en: Width
is: Breidd

en: Egypt
is: Egyptaland

en: New Zealand
is: Nýja Sjáland

en: Brazil
is: Brasilía

en: Chile
is: Chíle

en: Portugal
is: Portúgal

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Germany
is: Þýskaland

en: Algeria
is: Algería

en: Argentina
is: Argentína

en: Australia
is: Ástralía

en: Belarus
is: Hvíta-Rússland

en: Belgium
is: Belgía

en: Canada
is: Kanada

en: China
is: Kína

en: Czech Republic
is: Tékkland

en: Denmark
is: Danmörk

en: Estonia
is: Eistland

en: France
is: Frakkland

en: Guinea-Bissau
is: Gínea-Bissá

en: Hungary
is: Ungverjaland

en: India
is: Indland

en: Italy
is: Ítalía

en: Netherlands
is: Holland

en: Russia
is: Rússland

en: Spain
is: Spánn

en: Sweden
is: Svíþjóð

en: United Kingdom
is: Bretland

en: United States
is: Bandaríkin

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Croatia
is: Króatía
