Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Download
af: Laai af

en: Size
af: Grootte

en: never
af: nooit

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: From
af: Van

en: Access type
af: Toegangstipe
