Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Subject
ca: Assumpte

en: Download
ca: Baixa

en: Size
ca: Mida

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: never
ca: mai

en: Files
ca: Fitxers

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: From
ca: De

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Protected
ca: Protegit

en: Webform
ca: Formulari web

en: Access type
ca: Tipus d'accés
