Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: Subject
da: Emne

en: Download
da: Hent

en: Size
da: Størrelse

en: Filename
da: Filnavn

en: never
da: aldrig

en: Files
da: Filer

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: From
da: Fra

en: Success
da: Succes

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Protected
da: Beskyttet

en: Webform
da: Webformular

en: Access type
da: Adgangstype

en: Access verification
da: Adgangskontrol

en: Mail confirmation to
da: Mail-bekræftelse til

en: Downloads expire after (seconds)
da: Downloads udløber efter (sekunder)

en: Session expires after (seconds)
da: Session udløber efter (sekunder)

en: Protected Downloads
da: Beskyttede downloads

en: File list
da: Filliste
