Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: Download
gl: Descargar

en: Size
gl: Tamaño

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: never
gl: nunca

en: Files
gl: Ficheiros

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: From
gl: De

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Protected
gl: Protexido

en: Webform
gl: Formulario web

en: Access type
gl: Tipo de acceso
