Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Submit
pt: Enviar

en: Subject
pt: Assunto

en: Download
pt: Descarregar

en: Size
pt: Tamanho

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: never
pt: nunca

en: Files
pt: Ficheiros

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: From
pt: De

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Protected
pt: Protegido

en: Access type
pt: Tipo de acesso
