Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Subject
te: విషయం

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Size
te: కొలత

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: From
te: నుండి
