Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subject
cs: Předmět

en: Download
cs: Stáhnout

en: Size
cs: Velikost

en: Filename
cs: Název souboru

en: never
cs: nikdy

en: Files
cs: Soubory

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: From
cs: Od

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Protected
cs: Chráněný

en: Access type
cs: Typ přístupu
