Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Size
ps: كچه

en: never
ps: هيڅکله

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Protected
ps: ژغورلی
