Webform Protected Downloads (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: never
ta: ஒருபோதுமில்லை

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: Protected
ta: பாதுகாக்கப்பட்டது
