Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Protected
bo: ཉེན་སྲུང་བྱས་ཡོད
