Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Size
bs: Veličina

en: never
bs: nikad

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Location
bs: Lokacija

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
