Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subject
fi: Aihe

en: Download
fi: Lataa

en: Size
fi: Koko

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: never
fi: ei koskaan

en: Files
fi: Tiedostot

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: From
fi: Lähettäjä

en: Location
fi: Sijainti

en: Success
fi: Onnistui

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Protected
fi: Suojattu

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Access type
fi: Pääsytyyppi
