Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Submit
hi: जमा करें

en: Subject
hi: विषय

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Size
hi: आकार

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: never
hi: कभी नहीं

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: From
hi: से

en: Location
hi: स्थान

en: Success
hi: सफलता

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Protected
hi: संरक्षित
