Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: From
my: မှ

en: Protected
my: ကာကွယ်ထားသည်
