Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: Download
nn: Last ned

en: never
nn: aldri

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: From
nn: Frå

en: Location
nn: Stad
