Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: Download
sl: Prenesi

en: Size
sl: Velikost

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: never
sl: nikoli

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: From
sl: Od

en: Location
sl: Mesto

en: Protected
sl: Zaščiteno

en: Access type
sl: Tip dostopa
