Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Subject
sq: Subjekti

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Size
sq: Madhësia

en: never
sq: asnjëherë

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: From
sq: Nga

en: Location
sq: Vendodhja

en: Protected
sq: I mbrojtur

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes
