Webform Protected Downloads (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: never
th: ไม่เคย

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: From
th: จาก

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Protected
th: มีการป้องกัน

en: Access type
th: ชนิดการเข้าถึง
