Webform Protected Downloads (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Download
ar: تحميل

en: Size
ar: الحجم

en: Filename
ar: اسم الملف

en: never
ar: أبدا

en: Files
ar: الملفات

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: From
ar: من

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Protected
ar: محمي

en: Access type
ar: نوع الوصول
