Webform Protected Downloads (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Sisesta

en: Subject
et: Teema

en: Download
et: Allalaadimine

en: Size
et: Suurus

en: Filename
et: Failinimi

en: never
et: mitte kunagi

en: Files
et: Failid

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: From
et: Kellelt

en: Success
et: Õnnestus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Protected
et: Kaitstud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp
