Webform Protected Downloads (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: never
fil: hindi kailanman

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Access denied
fil: Tinaggihan ang pagpunta dito

en: From
fil: Mula kay

en: Protected
fil: Protektado
