Webform Protected Downloads (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subject
hr: Naziv

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Size
hr: Veličina

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: never
hr: nikada

en: Files
hr: Datoteke

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: From
hr: Od

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Protected
hr: Zaštićeno

en: Access type
hr: Tip pristupa
