Webform Protected Downloads (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Size
ne: आकार

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध
