Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Location
am: ቦታ

en: Protected
am: የተጠበቀ

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት
