Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Size
eo: Grandeco

en: never
eo: neniam

en: Files
eo: Dosieroj

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: From
eo: De

en: Location
eo: Loko

en: Fields
eo: Kampoj

en: Protected
eo: Protektita

en: Access type
eo: Alira tipo
