Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: Size
he: גודל

en: Filename
he: שם קובץ

en: never
he: אף פעם

en: Files
he: קבצים

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: From
he: מאת

en: Location
he: מיקום

en: Fields
he: שדות

en: Success
he: הצלחה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Protected
he: מוגן

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Access type
he: סוג גישה
