Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Filename
ht: Non fichye

en: Files
ht: Fichye
