Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (72 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Download
hu: Letölt

en: Size
hu: Méret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: never
hu: soha

en: Files
hu: Fájlok

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: From
hu: Honnan

en: Location
hu: Helyszín

en: Fields
hu: Mezők

en: Success
hu: Sikeres

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Retroactive
hu: Visszamenőlegesen is érvényes

en: Scope
hu: Hatókör

en: Protected
hu: Védett

en: Webform
hu: Űrlap

en: Download Url
hu: Letöltési webcím

en: Access type
hu: Hozzáférési típus

en: You need to attach files to this node before you can configure protected downloads.
hu: Először fájlok hozzácsatolása szükséges ahhoz, hogy védett letöltésük beállítható legyen.

en: You need to add at least one mandatory email field to this webform in order to configure protected downloads.
hu: Legalább egy kötelező email cím mező hozzáadása az űrlaphoz szükséges ahhoz, hogy a védett letöltés beállítható legyen.

en: Access verification
hu: Hozzáférés megerősítése

en: Mail confirmation to
hu: Email megerősítés küldésének címe

en: Webform component that will be used for the confirmation mail
hu: A megerősítő emailhez használt űrlapelem

en: The <em>From</em> address for the confirmation mail. Leave empty to use the sites email address (%site_mail).
hu: A <em>Feladó</em> címe a megerősítő emailben. Üresen hagyva a webhely alapértelmezés szerinti email címe (%site_mail) jelenik meg.

en: Send testmail to
hu: Próba email küldésének címe

en: One-time access only
hu: Csak egyszeri alkalom

en: Access expires
hu: A hozzáférés lejár

en: <em>One-time access only</em> means that the download page will only stay accessible for the duration of the session expiration period that you must configure below. Also you should update the mail body to indicate that this is a one-time access link. Note that you can safely set the downloads expiration to <em>0</em> for <em>One-time access only</em> but you need to set the session expiration to a value that is high enough that the user has time to view / download the file(s).<br /><em>Access expires</em> means that the link stays accessible until the download expires and can be accessed from different computers and persons as long as they know the link.
hu: A <em>Csak egyszeri alkalom</em> azt jelenti, hogy a letöltési oldal csak a munkamenet érvényességi idején belül lesz elérhető, melynek hossza lentebb beállítható. Célszerű jelezni az email szövegében, hogy a hivatkozás csak egyszer használható. <em>Csak egyszeri alkalom</em> esetén a <strong>letöltési</strong> időkorlát nullára állítható ugyan, de ekkor fontos, hogy a <strong>munkamenet</strong> időkorlát elegendően hosszú legyen az oldal elolvasására és a fájl letöltésének elindítására.<br /><em>A hozzáférés lejár</em> azt jelenti, hogy a kapott hivatkozás mindaddig érvényes marad, amíg a <strong>letöltési</strong> időkorlát engedi, és más számítógépekről, más személyek is használhatják, akik ismerik a hivatkozást.

en: Downloads expire after (seconds)
hu: Letöltési időkorlát (másodperc)

en: The time in seconds that the download should be available to the user, counting from form submission. Set to 0 for no limit.
hu: A létrehozástól számítva az az időtartam másodpercekben kifejezve, amelyen belül a védett fájlnak a kapott egyedi hivatkozáson keresztüli letöltése engedélyezett a felhasználó számára. Nullára állítva nincs időbeli korlátozás.

en: Session expires after (seconds)
hu: Munkamenet időkorlát (másodperc)

en: The time in seconds that the session should be left open for a user when he has accessed the download page. The result is that the protected file stays accessible using the direct file path. Set to 0 for no limit.
hu: A letöltési oldal megnyitásától számítva az az időtartam másodpercekben kifejezve, amelyen belül a munkamenet aktív. Eredményeképpen a védett fájl elérhető marad a közvetlen fájlútvonal-hivatkozáson keresztül. Nullára állítva nincs időbeli korlátozás.

en: Allow access to files that have been protected after the user has initially submitted the form. If unchecked, users who have received the mail with the link to the download page won't be able to access files that have been protected after the mail has been send, unless they resubmit the form.
hu: Hozzáférés engedélyezése azokhoz a fájlokhoz, amelyek letöltése azután került védelem alá, hogy a felhasználó beküldte az űrlapot. Ha nincs bejelölve, akkor azok a felhasználók, akik már megkapták az értesítő emailt az egyedi hivatkozással a letöltési oldalra, azok nem fogják tudni elérni azokat a fájlokat, amelyek az email kiküldése után lettek levédve. Hacsak nem küldik be újra az űrlapot (feltéve, hogy a többszöri beküldés engedélyezve van).

en: Protected download page
hu: Védett letöltési oldal

en: This text will be shown above the file listing on the protected downloads page.
hu: Ez a szöveg jelenik meg a védett letöltések oldalán a fájllista felett.

en: This text will be shown if the access is denied, e.g. if the download link expired.
hu: Ez a szöveg jelenik meg, ha a hozzáférés meg van tagadva (például ha a kapott egyedi hivatkozás a letöltéshez már lejárt).

en: Please enter a valid mail adress.
hu: Meg kell adni egy érvényes email címet!

en: No files have been found.
hu: Nem találhatóak fájlok.

en: Access to this action has been disabled by the Webform Protected Downloads module. The component that you want to delete is in use. Please got to the <a href="@protected_downloads_page">Protected Downloads configuration</a> of this webform and change the Mail confirmation field or unprotect all files. <br /><a href="@last_page">Go back to the form</a>
hu: Az ehhez az akcióhoz való hozzáférés le lett tiltva a <em>Webform Protected Downloads</em> modul által. A törlésre kiválasztott űrlapelem használatban van. Megváltoztatni a <a href="@protected_downloads_page">Védett letöltések beállítása</a> oldalon lehet az <em>Email megerősítés</em> mező átállításával, vagy valamennyi fájl védelem alóli feloldásával.<br /><a href="@last_page">Vissza az űrlaphoz</a>

en: This page displays files that are currently attached to this webform. You can select one or more of these files to be protected downloads. This means, that they won't be listed on the normal webform view page. Instead when the user submits the form, he receives an email to a given mail (you can choose any webform component of the type mail that you have already added to this webform) containing a link to download the protected file.
hu: Ez az oldal az űrlaphoz csatolt fájlokat jeleníti meg. Közülük kiválasztható, hogy melyeknek a letöltése legyen védve. Ez azt jelenti, hogy nem fognak szerepelni a felsorolásban az űrlap megtekintésekor. Viszont, ha a felhasználó kitölti és beküldi az űrlapot, akkor a megadott email címére kiküldött levél tartalmazza majd a letöltéshez szükséges egyedi hivatkozást. (Az űrlap <em>mail</em> típusú elemei közül tetszőlegesen választható, melyikre történjen a kiküldés.)

en: One ore more of the following files are protected and can not be listed or deleted. You can change this on the <a href="@protected_downloads_page">Protected Downloads page</a>.
hu: Néhány fájl letöltése védett és nem lehet listázni, vagy törölni. Megváltoztatni a <a href="@protected_downloads_page">Védett letöltések beállítása</a> oldalon lehet.

en: This field has been disabled because one or more files attached to this node have been protected. This field is used as the mail address for the confirmation mail that users need to access the protected files.
hu: Ez a mező nem elérhető, mert az ehhez a tartalomhoz csatolt néhány fájl letöltése védett. Ennek a mezőnek az értéke lesz a felhasználóknak kiküldendő megerősítő email címe.

en: The mandatory email field has been removed from this webform. Protected downloads have been disabled. Please fix this problem.
hu: A kötelező email cím mező törölve lett erről az űrlapról, ezért a védett letöltések le lettek tiltva. A hiba megoldása szükséges.

en: A url to access the protected downloads
hu: Webcím a védett letöltések eléréséhez

en: The date when the download url expires or 'never'.
hu: A letöltési hivatkozás érvényességének végső dátuma, vagy „soha”.

en: A list of the files attached to this node (not linked).
hu: Az ehhez a tartalomhoz csatolt fájlok listája (nem hivatkozva).

en: A list of the files attached to this node including checksum (not linked).
hu: Az ehhez a tartalomhoz csatolt fájlok listája ellenőrző összeggel (nem hivatkozva).

en: !filename (!size, !type, checksum: !checksum)
hu: !filename (!size, !type, ellenőrző összeg: !checksum)

en: administer webform protected downloads
hu: űrlappal védett letöltések adminisztrációja

en: Protected Downloads
hu: Védett letöltések

en: Webform Protected Downloads
hu: Űrlappal védett letöltések

en: Provides webform protected downloads
hu: Űrlappal védett letöltéseket tesz lehetővé

en: Besides the listed replacement patterns you can insert any placeholder of the form <em>%value[key]</em> to access values that the user has submitted in the webform.
hu: A felsorolt helyettesítő minták mellett megadható bármilyen helykitöltő a <em>%value[key]</em> űrlapról, hogy az azon beküldött adatok elérhetővé váljanak.

en: Redirect to downloads page after form submission
hu: Átirányítás az űrlap beküldését követően a letöltési oldalra

en: Check this, if you want to redirect the user to the downloads page, directly after the webform has been submitted. This circumvents the mail verification, thus allowing <strong>any</strong> user to access the files simply by submitting the form. Use with care!
hu: Csak akkor ajánlott bejelölni, hogy a megerősítő emailben kiküldött letöltési hivatkozás helyett, rögtön a letölthető fájlok oldalára irányítson át az űrlap a beküldést követően. Ez azt jelenti, hogy <strong>bármely</strong> felhasználó hozzáférhet a fájlokhoz egyszerűen csak az űrlap kitöltésével.

en: Administer webform protected downloads
hu: Űrlappal védett letöltések adminisztrációja

en: Deletion of this component has been disabled by the Webform Protected Downloads module, because the component is currently in use. This can be changed on the <a href="@protected_downloads_page">Protected Downloads configuration</a> page.
hu: Ez az űrlapelem nem törölhető, mert a <em>Webform Protected Downloads</em> modul jelenleg használja. Megváltoztatni a <a href="@protected_downloads_page">Védett letöltések beállítása</a> oldalon lehet.

en: This setting has been deactivated, because this webform is configured to redirect to the downloads page for the protected files. You can change this on the <a href="@protected_downloads_page">Protected Downloads page</a>.
hu: Ez a beállítás nem elérhető, mert ez az űrlap beküldését követően a letöltési oldalra való átirányításra van állítva. Megváltoztatni a <a href="@protected_downloads_page">Védett letöltések beállítása</a> oldalon lehet.

en: This field has been disabled because one or more files attached to this node have been protected. This component is used as the mail address for the confirmation mail that users need to access the protected files so it must be possible to edit it.
hu: Ez a mező nem elérhető, mert az ehhez az űrlaphoz csatolt néhány fájl letöltése védett. Ennek az űrlapelemnek a tartalma lesz a felhasználóknak kiküldendő megerősítő email címe, ezért szerkeszthetőnek kell lennie.

en: Tokens related to Protected Downloads.
hu: A <em>Webform Protected Downloads</em> modullal kapcsolatos vezérjelek.

en: A url to access the protected downloads.
hu: Webcím a védett letöltések eléréséhez.

en: Download expiration date
hu: Letöltés lejárati ideje

en: File list
hu: Fájlok felsorolása

en: File list with ckecksum
hu: Fájllista ellenőrző összeggel

en: Enter a valid mail adress if you want to see what the mail will look like. The mail will be sent after the settings have been saved. Please note that the created link to the file downloads is not valid and can not be used to actually access the protected files. Also webform tokens will not be replaced, because there is no submission data in this test case.
hu: Egy érvényes email cím megadásával látható a végleges megjelenés a beállítások elmentését követően. Az ekkor kiküldött hivatkozás nem érvényes, ezért nem alkalmas a védett fájlok tényleges letöltésére sem. A vezérjelek szintén nem kerülnek behelyettesítésre, hiszen e próba esetén nincs beküldött űrlap sem, amelyből az adatok származhatnának.

en: You can use the same format as for the webforms body: <em>!format</em>.<br /><a href="!url">More information on filter formats</a>
hu: Ugyanaz az alak használható, mint az űrlapok törzsében: <em>!format</em>.<br /><a href="!url">További tudnivalók a szűrési módokról</a>

en: A test mail has been send to @mail.
hu: A próba email elküldésre került a megadott <em>@mail</em> címre.
