Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Size
hy: Չափ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: never
hy: երբեք

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: From
hy: Ում կողմից

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Fields
hy: Դաշտեր
