Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Download
id: Unduh

en: Size
id: Ukuran

en: Filename
id: Nama berkas

en: never
id: tidak pernah

en: Files
id: Berkas

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: From
id: Dari

en: Location
id: Lokasi

en: Fields
id: Bidang isian

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Scope
id: Lingkup

en: Protected
id: Terproteksi

en: Access type
id: Jenis akses
