Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Download
kk: Жүктеу

en: Size
kk: Көлем

en: never
kk: ешқашан

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: From
kk: Кімнен

en: Location
kk: Орналасуы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Protected
kk: Қорғалған_

en: Access type
kk: Рұқсат түрі
