Webform Protected Downloads (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy
